برای سالم تر ماندن کویل دستگاه های ویپ، چه نکاتی رو رعایت کنیم؟

برای همه ی ماها ویپر ها تاحالا پیش اومده که کویل دستگاه ویپ مون (سیگار الکترونیک) میسوزه. طعم تلخ و بدی رو حس میکنیم و ممکنه گلومون موقع کشیدن دستگاه یکم اذیت شه.خوب، میشه گفت خرابی کویل طبیعیه! کویل یه جورایی مثل فیلتر دستگاه عمل میکنه و به هر حال یک قطعه مصرفیه اما اگر موارد و نکاتی رو رعایت کنیم، استفاده بهتر و بهینه تری از کویل دستگاه ویپ مون خواهیم داشت.شما هم اگر نظری داشتید، با بچه های ویپ ایران در میون بذارید.
1) اولین موردی که باید بهش توجه کنیم، اینکه هیچوقت اجازه ندیم تانک دستگاه مون که داخلش ایجوس هست، خالی بشه.همیشه سعی کنید مقداری ایجوس داخل دستگاه بمونه و بعد اقدام به پر کردن مجددش کنید.وقتی کویل دستگاه ایجوس کنارش نباشه پنبه هاش خشک میشه و میسوزه.حدود 15 تا 20 درصد که در تانک، کاتریج دستگاه ما ایجوس باقی موند، اقدام به پر کردن مجدد اش کنیم.

2) هنگام استفاده از کویل نو و جدید دستگاه، برای اولین باری که ایجوس داخلش پر کردید، حدود 15 دقیقه ای حداقل باید صبر کنید و بعد از دستگاه استفاده کنید تا به اندازه کافی کویل تر و خیس بشه.این کار رو میبایست هر بار که کویل دستگاه رو عوض میکنیم هم انجام بدیم.اگر برای بار اول دارید از دستگاه استفاده میکنید، خوب کویل دستگاه شما نو هستش و حتما این موضوع رو رعایت کنید.

3) مقدار قدرت و واتی که از دستگاه استفاده میکنید، باید توی محدوده پشتیبانی کویل دستگاه باشه.مثلا کویلی که بازه 30 تا 70 وات رو پشتیبانی میکنه رو نباید با 200 وات کشید.اینطوری هم قدرت بیش از حد وارد کویل میکنید و باعث سوختنش میشید.

4)استفاده از ایجوس های فیک یا غیراصلی، یکی از دلایل سوختن و خراب شدن کویل دستگاه هستش.ویپ ایران به شما این اطمینان رو میده که همیشه و همیشه، تمام کالاهایی که از ویپ ایران تهیه میکنید، اصلی و اورجینال هستند.

توجه داشته باشید که خراب شدن کویل ها زمان مشخصی نداره و ممکنه از همون اول تو یک اشتباه خیلی کوچیک، خراب بشه و یا اینکه بتونید چند ماه هم استفاده کنید.این به نوع و طرز استفاده شما خیلی بستگی داره.

امیدوارم از مطالب بالا استفاده کرده باشید و تجربه ویپینگ خوبی رو براتون آرزومندیم.

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست