پنج دلیل پس دادن مایع ایجوس توسط انواع دستگاه ویپ و پادها

پنج دلیل پس دادن مایع ایجوس توسط انواع دستگاه ویپ و پادها

تمام انواع دستگاه های ویپ مقدار کمی مایع ایجوس را در شرایط عادی از خود پس می دهند. پس دادن بیش از حد نشانه وجود مشکل در نحوه استفاده کاربر است. در صورت رعایت شدن نکات نگهداری توسط کاربر، این میزان مایع بسیار کم خواهد بود. با رعایت نکات زیر می توانید حداقل میزان پس دادن مایع را تجربه کنید.

1. استفاده از دستگاه و یا ایجوس فیک و یا های کپی به طرز اجتناب ناپذیری میزان پس دادن مایع زیادی را به کاربر تحمیل می کند.

متاسفانه بالای 95 درصد دستگاه ها و ایجوس های موجود در بازار ایران فیک یا های کپی هستند. شما با خرید از ویپ ایران می توانید با خیال راحت از اورجینال بودن محصولات خرید خود را انجام دهید.

2. تنظیم نادرست قدرت دستگاه یکی از دلایل اصلی پس دادن مایع است. اگر دستگاه شما قابلیت تنظیم قدرت دارد، باید از تنظیم صحیح آن مطمئن شوید. برای این کار، رنج قدرت وات قابل پشتیبانی کویل را بررسی کنید.

3. گرما و تغییر ارتفاع یکی از دلایل اصلی پس دادن ایجوس می باشد. از قرار دادن دستگاه خود در معرض تابش مستقیم نور خورشید و گرما خودداری کنید.

4. استفاده از کویل نامناسب یکی از دلایل این اتفاق است. ایجوس های سالت نیکوتین و ایجوس های کم نیکوتین، هر کدام به کویل مناسب خود نیاز دارند. عدم استفاده از کویل متناسب با ایجوس باعث پس دادن مایع می شود.

پنج دلیل پس دادن مایع ایجوس توسط انواع دستگاه ویپ و پادها

5. یکی از اصلی ترین نشانه های خراب شدن کویل، پس دادن مایع می باشد. پس در صورت مشاهده این امر، حتما برای جلوگیری از آسیب دیدن دستگاه، کویل خود را تعویض کنید. اگر دلیل پس دادن مایع از دستگاه شما خرابی کویل باشد (که در اکثر موارد، مشکل در خرابی کویل می باشد) ، نیاز است که از کویل جدید استفاده کنید و نکات مربوط به نگهداری و استفاده درست از کویل را مجدد مطالعه کنید.

در صورتی که کویل دستگاه خود را زودتر از حالت طبیعی خراب می کنید، باید طرز استفاده خود از دستگاه را بررسی کنید. چون تنها دلیل زود خراب شدن کویل استفاده نادرست کاربر است. برای مطالعه نکات مربوط به استفاده صحیح کویل ایجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست