✔️بهترین ویپ و سیگارالکترونیکی ها در ایران

بهترین دستگاه های ویپ های در ایران:

امتیاز دهی و تعیین بهترین دستگاه های ویپ، معمولا بر اساس رضایتمندی و بازخورد کاربران آماتور و حرفه ای به دست می آید. ما با بررسی نظر کاربران حرفه ای و آماتور دستگاه های ویپ و جمع آوری نتایج نظرسنجی، لیستی را برای شما تهیه کرده ایم. البته این رتبه بندی نیز قطعا لیست کاملی نخواهد بود زیرا نظر منتقدان همیشه در همه عرصه ها متفاوت است اما به جرئت می توان گفت این لیست که توسط ویپ ایران ارائه شده یکی از رتبه بندی های معتبر و قابل استناد؛ هم در داخل کشور و هم در تمام دنیا می باشد.

به روزرسانی: تابستان 1400

در لیست اول، شما بهترین دستگاه های ویپ ایران رو در سال 1400 مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها معمولا حرفه ای هستند و تولید بخار خیلی زیادی به دلیل قدرت بالا دارند و بیشتر مناسب افرادی هستند که طرفدار بخار خیلی زیاد هستند.

بهترین دستگاه های “ویپ” ایران در سال 1400

رتبه اول

VAPORESSO GEN X/S

رتبه دوم

رتبه سوم

رتبه چهارم

رتبه پنجم

رتبه ششم

بهترین سیگارالکترونیکی ها (پادسیستم) در ایران:

در این لیست شما بهترین دستگاه های پاد سیستم یا همان سیگار الکترونیکی های موجود در بازار ایران در نیمه اول سال 1400 رو مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها بخار خیلی زیادی ندارند و بیشتر مناسب افراد سیگاری هستند و نه افرادی که طرفدار بخار خیلی زیاد هستند. در این دستگاه ها از ایجوس های با نیکوتین بالاتر استفاده میشود و مکانیزم عملکرد این مدل دستگاه ها شبیه به سیگار می باشد. به دلیل وزن کم، سایز کوچک و عملکرد خوب، طرفدارهای پادسیستم در دنیا بی شمارند.

بهترین دستگاه های “ویپ پادسیستم” ایران در سال 1400

رتبه اول

UWELL TRIPOD

رتبه دوم

رتبه سوم

UWELL CALIBURN KOKO PRIME

رتبه چهارم

GEEKVAPE WENAX C1

رتبه پنجم

رتبه ششم

بهترین دستگاه های ویپ پادماد در ایران:

در این لیست شما بهترین دستگاه های پادماد یا همان دوکاره بازار ایران در نیمه اول سال 1400 رو مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها را میتوان هم به عنوان دستگاه ویپ و هم به عنوان دستگاه پادسیستم استفاده کرد که خوب هم نیاز افرادی سیگاری با نیکوتین بالا و هم افرادی که بخار بیشتری دوست دارند رو فراهم میکنه.

بهترین دستگاه های “ویپ پادماد” ایران در سال 1400

رتبه اول

VAPORESSO SWAG PX80

رتبه دوم

VAPORESSO LUXE PM40

رتبه سوم

رتبه چهارم

SMOK & OFRF NEXMESH

رتبه پنجم

رتبه ششم

GEEKVAPE AEGIS HERO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست