نمایشگاه بین المللی WORLD VAPE SHOW 2022

نمایشگاه بین المللی ویپ دبی 2022 WORLD VAPE SHOW DUBAI

اولین نمایشگاه اختصاصی محصولات ویپ و ویپینگ در امارات (World Vape Show) در تاریخ 26 تا 28 خرداد 1401 در مرکز تجارت جهانی دبی (World Trade Center یا DWTC) برگزار شد. صنعت ویپ و سیگار الکترونیکی یک نوآوری انقلابی است که به سرعت توسط 39 میلیون کاربر ظرف چند سال مورد استفاده قرار گرفته است که پیش بینی می شود تا اواخر سال 2022، 64 میلیون نفر از دستگاه های ویپینگ استفاده کنند. دولت امارات متحده اخیراً فروش ویپ ها و سیگارهای الکترونیکی را برای حمایت از تلاش‌ها برای مهار سیگار سنتی قانونی کرده است. خوشبختانه تولیدکنندگان اکنون مجاز به فروش محصولات ویپینگ در این کشور هستند هستند. 

شواهد علمی اکنون سال هاست که به سمت مزایای ویپینگ در حال تغییر است و هر چه زودتر همه ما باید با استفاده از ویپ و سیگارالکترونیکی زندگی خود را نجات دهیم. هر بار که یکی از این حمایت ها از ویپینگ انجام می شود، هزاران انسان از سیگار به ویپینگ کوچ می کنند و از مرگ آهسته و دردناک توسط سرطان فاصله می گیرند. سال هاست که که این امر توسط دانشمندان و محققین این حوزه ثابت شده است که ویپینگ یا مصرف سیگار الکترونیکی و ویپ حداقل 95درصد از سیگار کشیدن ایمن تر استبرای همه افراد ثابت شده که سیگارهای سنتی بیشترین آسیب را هم به مصرف کنندگان و هم به اطرافیان آن ها در سراسر دنیا وارد می کند.

تیم ویپ ایران و MYLE Iran مفتخر بود که در نمایشگاه ویپ دبی 2022 حضور فعال داشته باشد تا نماینده ایران در این همایش بین المللی باشیم.

در ادامه می توانید مجموعه ای از تصاویر را از این نمایشگاه را مشاهده کنید.

1 دیدگاه

  1. با سلام و عرض ادب. من از روزی که با ویپ آشنا شدم به معنای واقعی از سیگار سنتی متنفر شدم و بابت تمام روزهای که میتونستم با کنار گذاشتن سیگار با استفاده از پاد سیستم و حالا با پاد ماد از دست دادم خودم و سرزنش کنم. بوی بد سیگار ، سوختگی لباس ، دردسر واسه دیدن توسط بقیه و ... همه پر . ممنون که با اطلاعات خوبتون من را از سیگار که فکر نمیکردم روزی تمام بشه از زندگیم ، فاصله را دادید 🙏💐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست