استفاده از ویپ و سیگارالکترونیکی در چه صورت مضر است؟

استفاده از ویپ و سیگار الکترونیکی در چه صورت مضر است؟

استفاده از دستگاههای ویپ و سیگار الکترونیکی (در صورتی که از دستگاه و مایع های اورجینال و اصلی استفاده شود) بسیار کم خطر تر و کم ضرر تر از سیگار و قلیون کشیدن هستش.این که ضرر استفاده از این دستگاه ۹۵٪ کمتر از سیگار کشیدنه توسط دانشمندان به اثبات رسیده، اما این حرفایی که میگن آقا مواد شیمیایی دارید میکشید، اگه خوب بود تلویزیون اعلام نمیکرد مضره، همون سیگار بهتره و فلانی بهمون گفته ریه ها آب میاره و … از اینجور حرفا از کجا میاد؟
‎خوب ما بهتون میگیم، خیلی از این حرفا که شایعه است و بین افرادی که اطلاعاتی ندارن چرخیده، اما چرا تو دنیا حتی تو کشور ایالات متحده مثلا، مخالفت هایی با ویپ و استفاده از اونها وجود داره؟ دلایل زیادی داره اما از مهمترین دلایلش میشه به سود بسیار زیاد تولید سیگار در همه ی دنیا اشاره کرد! تقریبا یکی‌از بزرگترین بیزینس های هر کشوری، تولید و فروش سیگار هستش.سیگار به شدت مافیایی و افراد بسیار پولدار و قدرتمندی (حتی افرادی مثل رییس جمهور امریکا اقای ترامپ) از این بیزینس سود زیادی میبرند.به نقل از مستند یورونیوز، حتی شرکتهای تولید دارو‌هم با صنعت ویپ و سیگار الکترونیکی میجنگن! البته همه اینها پشت پرده اتفاق میوفته.همونطور که میدونید در همه جای دنیا صنعت سیگار الکترونیکی در حال گسترش هستش و این نگرانی رو برای ذی نفع های تولید سیگار و تنباکو‌ به وجود میاره که به زودی سودهای میلیارد دلاری اونها کم خواهد شد.
‎حالا میفرمایید که ما از کجا بدونیم که شما درست میگید؟ تنها کاری که باید بکنید اینکه به طور مثال مستند کامل بی بی سی رو که راجع به مضرات و معایب ویپ هستش رو ببینید.اگر دوست دارید خودتون قضاوتی انجام بدید، ویدیو رو ببینید تا به شما به طور علمی کم خطر تر بودن ویپ اثبات شه. (این ویدیو و مابقی مستندهای ویپ رو میتونید تو مرکز آموزش وب سایت به صورت کامل ببینید)

در نهایت میخوایم بدونید که برای ما، همه چیز کسب و کار و پول نیست. ما فروشگاه مرجع ویپ داخل کشور هستیم و شاید شما فکر کنید که بخوایم تبلیغ‌ کسب و کارمون رو بکنیم، اما همه ماجرا این نیست، ما واقعا به سلامتی افراد و مردم اهمیت میدیم، همیشه سعی کردیم بهترین و استاندارد ترین برندها و تجهیزات دنیا رو براتون وارد کشور کنیم و از این موضوع که شما با خوشحالی به ما میگید فلان روز یا ماه یا ساله که دیگه سیگار نکشیدم و چقدر حال خوبی‌دارم، لذت میبریم.ذوق میکنیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست