افزایش 580 درصدی تعداد مصرف کنندگان ویپ و سیگارالکترونیکی در دنیا

طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی ، متاسفانه روند رو به كاهش در تعداد سیگاری ها در سطح جهان (که به بیش از یك میلیارد رسیده است) بسیار ناچیز است اما خوشبختانه این روند مداوم بوده و از این بابت میتوان خوشحال بود.

طبق آمار شبکه خبری BBC به نقل از Euromonitor International این روند درباره ویپینگ و استفاده از دستگاه های ویپ یا همان سیگارهای الکترونیکی متفاوت است. تعداد ویپرها (کسانی که از دستگاه ویپ و سیگار الکترونیکی استفاده میکنند) به سرعت در حال افزایش است بطوری که از حدود هفت میلیون نفر در سال 2011 به 41 میلیون نفر در سال 2018 افزایش پیداکرده است.

همین حالا شما هم میتونید به جمع ویپرها بپیوندید و لایف استایل سالمتری رو نسبت به Smoking یا همان استفاده از سیگار و قلیان و دخانیات برای خود و عزیزانتون انتخاب کنید.فقط کافیه یک بار، امتحان کنید.این یک تبلیغ نیست، این یک پیشنهاد برای سالمتر زندگی کردن هستش.اگر طرفدار بخار زیاد هستید اینجا و اگر بخار زیاد براتون مهم نیست و میخواهید دستگاهی داشته باشید که فقط جایگزین سیگارتون بشه و نیکوتین بیشتر براتون اهمیت داره، اینجا کلیک کنید و خرید خودتون رو از بهترین و استاندارد ترین برندهای دنیا انجام بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *