استفاده از ویپ میزان موفقیت در ترک سیگار را بشدت بالا میبرد

بر اساس یک مطالعه جدید، افراد سیگاری که قصد ترک سیگار را دارند زمانی که به طور همزمان از سیگار الکترونیکی استفاده میکنند و از مشاور هم مشاوره میگیرند، نسبت به افرادی که فقط مشاوره گرفتند، دو برابر شانس بیشتری برای موفقیت در ترک سیگار دارند.

دکتر مارک جی آیزنبرگ بعد از مورد بررسی قرار دادن مجموعه بزرگی از افراد, نتایج این تحقیق را در جلسه علمی دانشکده قلب و عروق مجازی آمریکا 2020 گزارش داد: اثرات بشدت مخرب استنشاق تنباکو و سیگار برای همه تثبیت شده است.با این وجود، حتی با استفاده از دارو درمانی یا رفتار درمانی، بیش از دو سوم افرادی که قصد ترک آن را دارند، در مدت 1 سال مجدد به سیگار کشیدن روی می آورند.

این مجموعه افراد مورد آزمایش شامل 376 نفر در کانادا بود که 35 روز قبل از تلاش برای ترک، به طور متوسط 21 سیگار در روز مصرف می کردند.تمام افراد شركت كننده بارها برای ترک سیگار اقدام رده بودند، اما 91 درصد آنها قبلاً شكست خورده بودند و حتی اقدام به خوردن داروها يا رفتار درمانی كرده بودند. فقط یک سوم از افراد مورد مطالعه، قبلاً سیگار الکترونیکی را امتحان کرده بودند.به هر یک از آنها به صورت تصادفی سیگار الکترونیکی (با نیکوتین و یا بدون نیکوتین) و به برخی از آنها تنها مشاوره داده شد. در نهایت تعداد خیلی کمی از افرادی که فقط مشاوره گرفته بودند و یا فقط مورد دارودرمانی قرار گرفته بودند موفق به ترک سیگار شدند. اما در این آزمایش تاثیر استفاده از سیگار الکتریکی در ترک سیگار کاملا بارز بود.

همانطور که میدونید، به نقل از وزارت بهداشت بریتانیا، بهترین و موثر ترین روش برای ترک و یا جایگزینی سیگار برای افراد سیگاری، استفاده از دستگاه های ویپ و سیگار های الکترونیکی هستند که شما میتونید مدل های پاد سیستم (مدلهایی که بخار زیادی ندارند) و به دلیل مکانیزم استفاده شبیه به سیگار و نیکوتین بالاتر، کاملا جایگزین سیگار میشوند را از اینجا تهیه کنید.

منبع :

www.vapouroud.co.uk

1 دیدگاه

  1. درسته عالی بود مطلبتون. ممنون که دارین مردم رو و ذهنشون رو روشن میکنید این مافیای سیگار تو دنیا ذهن همه مردم رو خراب کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست