خرید ویپ ارزان و نکاتی که هنگام خرید باید بدانیم

خرید ویپ ارزان

ویپ های ارزان آن دسته از ویپ هایی هستند که کارخانه تولید کننده آن مشخص نمی باشد و اگر هم دارای وب سایتی باشد تنها این وب سایت بر روی کاغذ است به عبارتی دیگر یک وب سایت می سازند و  یک نام بر روی آن میگذارند حتی ممکن است شخصی را جهت پاسخ گویی تلفن ها استخدام نمایند اما کارخانه ای وجود ندارد . محصولات این دسته از برند ها معمولا به کارخانه های عمومی توسط صاحب برند سفارش داده میشود .
لذا هزینه های تولید برای این دسته از ویپ ها که به ویپ های ارزان معروف هستند کاهش میابد . اما مشکل از آنجایی پیدا می شود که این دسته از برند ها که معمولا برند هم به انتخاب خریدار زده میشود . از طرفی هیچ گونه واحد تحقیق و توسعه ای ندارند و همین امر باعث می شود که گه گاه شنیده می شود مثلا ویپ در دست یک نفر در فلان جای جهان منفجر شده است و یا …. از روی دیگر مشکل زمانی پیش می آید که شما بخواهید لوازم مصرفی ویپ خود همانند کویل و یا اتومایزر آن را تهیه نمایید که در کل بازار را میگردید و لوازم مصرفی ویپ خود را نمی یابید.

نکته مهم دیگری که وجود دارد، متاسفانه در کشور ما کالاهای تقلبی و یا های کپی (شبیه به اصلی)  خیلی زیاد وجود دارد و همین موضوع باعث شده که افراد زیادی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، هم از لحاظ اقتصادی (با خراب شدن دستگاه) و هم از لحاظ سلامتی متضرر شوند.ما تو ویپ ایران نماینده رسمی اکثر برندهای معروف در دنیا هستیم و در تمام این سالها، فقط کالاهای اصلی و اورجینال را به خریداران ارائه میدهیم.

ویپ های ارزان قیمت

  • دارای کیفیت مناسبی نیستند
  • دارای استاندارد نیستند و حتی ممکن است استفاده از آنها خطرناک باشند
  • لوازم مصرفی آن ها در بازار بسیار کم است و به سختی پیدا میشود

اما ممکن است شما به هر قیمتی بخواهید اقدام به خرید ویپ نمایید لذا به شما پیشنهاد میکنیم تنها از برند های معروف و حتی ارزان قیمت خرید نمایید و توجه کنید که فروشنده قطعات و لوازم مصرفی را در آینده پشتیبانی خواهد کرد.حتی میتونید از ویپ های یک بار مصرف با برند مطرح در دنیا اول استفاده کنید.این مدل ها رو میتونید از اینجا خرید کنید.

حال بپردازیم به خرید ویپ ، یکی از نکاتی که قیمت ویپ ها را بالا میبرد باطری آن است چرا که باطری اورجینال ویپ قیمتی ارزانی ندارد لذا ویپ هایی که با یک باطری کار میکنند قیمت تمام شده پایین تری دارند اما توجه داشته باشید تعداد باطری کمتر یعنی توان خروجی کمتر به عنوان مثال ویپ های تک باطری معمولا تا 85 وات دارای توان خروجی هستند برخی از ویپ ها هم هستند که باطری در خود آن ها تعبیه شده است و قیمتشان حدود 10 درصد از ویپ های با باطری پایین تر است اما شما دارای گزینه های دیگری هم هستید . در مقاله های پیشین تفاوت ویپ و پاد و پاد ماد را توضیح دادیم. پاد هایی نیز وجود دارند که با تعویض کویل آن ها میتوان از ان ها به عنوان ویپ نیز استفاده نمود.ما به این مدل ها پادماد ها میشناسیم. اما باید توجه داشته باشید که در هر صورت بخار خروجی این دسته از پادمادها در حالت ویپ کمتر از ویپ های معمولی میباشد و اما یک نکته ویپ ها اصولا کالاهایی هستند که در مقایسه با سیگار و قلیان بر سلامتی شما اثر دارند و دارای مضرات بسیار کمتری هستند و از طرفی هم جزو کالاهای لوکس محسوب میشوند لذا جه بهتر که بخود اهمیت بیشتری دهید و کالایی را انتخاب نمایید هم نیاز شما را برآورده نماید و هم در آینده شما را دچار مشکل ننماید. شما همواره میتوانید جهت دریافت راهنمایی در رابطه با خرید ویپ با کارشناسان ما در ویپ ایران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست