دستگاه وپورایز درای هرب Atman Pretty Plus Dry Herb

2,999,000 تومان

ناموجود

 • ویژگی های خاص: درای هربال وپورایز | اخطار نارنجی | محفظه سرامیکی |
 • نمایشگر: ندارد
 • عملکرد کامدهی: دکمه فیزیکی
 • روش شارژ: Micro USB

دستگاه درای هرب وپورایز برند آتمان، دستگاهی هستش که شما نمیتونید با ایجوس از اون استفاده کنید و با محفظه ی هیتری که داره مناسب استفاده از توباکو های خشک هست.یکی از جدیدترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه های درای هرب در دنیا است که امکانات زیادی داره.بخارساز الکترونیکی Atman Pretty Plus در دستگاه بخارساز گیاهی خشک قابل حمل با فناوری پیشرفته طراحی شده است که با هشدار نارنجی ارائه می شود تا به مشتریان نشان دهد که چه موقع برای بخار کردن آماده است و به ما هشدار می دهد که گرم است، مستقیماً آن را لمس نکنید. هنگامی که دما به 113 درجه فارنهایت رسید، رنگ مخزن شروع به نارنجی می کند، زمانی که به 122 درجه فارنهایت رسید، رنگ کاملاً نارنجی خواهد بود. هنگامی که آماده است برای بخار کردن، نور به رنگ سبز تبدیل می شود. وقتی کار را متوقف کنید و تا دمای 100 درجه فارنهایت خنک شود، به رنگ عادی باز می گردد. این به سبک قلم برای گیاهان خشک است، با محفظه ساختار حرارتی 360 درجه در حجم مگا سرامیکی برای گیاهان خشک. از طعم خالص ویپینگ اطمینان حاصل کنید.

درای هرب ویپ آتمان

1. پوشش مخزن را با قطعه دهانی باز کنید و گیاه خشک را در محفظه گرمایش قرار دهید.
2. پوشش مخزن را با قطعه دهانی به عقب پیچ کنید.
3. 5 بار در 2 ثانیه روی دکمه کلیک کنید تا دستگاه روشن شود، چراغ سبز و قرمز LED اطراف دکمه 3 بار چشمک می زند تا نشان دهد.
4. دکمه را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا دستگاه گرم شود، سپس چراغ LED قرمز روشن می شود تا نشان دهد که در حال گرم شدن است. وقتی آماده است برای بخار کردن سبز می شود. 50s برای گرمایش، و 30s برای
حفظ گرمایش پس از 30 ثانیه، دستگاه از کار می افتد و چراغ سبز خاموش می شود. برای صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از بخار بیش از حد.
5. هنگامی که آن را در وضعیت گرمایش، رنگ مخزن شروع به تغییر به نارنجی، زمانی که به 122 درجه فارنهایت می رسد. این در فناوری پیشرفته با هشدار نارنجی طراحی شده است. برای نشان دادن به مشتری که به زودی آماده است و برای هشدار به مشتریان باید مراقب اتومایزر در صورت صدمه دیدن باشند. و آن را از دسترس کودکان دور کنید.
6. 5 بار کلیک روی دکمه در 2 ثانیه برای خاموش شدن دستگاه پس از عدم استفاده، چراغ LED 3 بار چشمک می زند تا نشان دهد.
7. اگر دستگاه در وضعیت گرمایش است و می خواهید آن را خاموش کنید. لطفاً ابتدا دکمه را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا قبل از خاموش شدن، گرمایش متوقف شود.
8. در صورت عدم استفاده یا عدم استفاده از دکمه روشن، دستگاه به طور خودکار در 120 ثانیه خاموش می شود. برای محافظت از دستگاه
9. هنگامی که دستگاه تا 100 درجه فارنهایت خنک شود، به رنگ معمولی به عنوان رنگ باتری باز می گردد. برای اینکه نشان دهید همه چیز خنک است، می توانید آن را نگه دارید یا آزادانه آن را لمس کنید. شارژر Micro USB پایین را شارژ کنید. شارژر USB را روی دستگاه قرار دهید، چراغ LED قرمز پایین روشن می شود و پس از اتمام شارژ، خاموش می شود.

(توجه: لطفاً هنگامی که چراغ LED دکمه قرمز 8 بار چشمک می زند، دستگاه را شارژ کنید)

درای هرب ویپ آتمان

میانگین امتیازات

5.00

01
( 1 نقد و بررسی )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 نقد برای این محصول

 1. 01

  توسط Ahmadrezapordel

  بادرود
  یه دستگاه موجود هست

  • توسط سردبیر ویپ ایران

   سلام خیر دوست من

فهرست