4 دلیل اصلی سرفه کردن در هنگام استفاده از دستگاه ویپ

چرا ویپ گلو را میزند

یکی از تجربه های نامطلوبی که گاهی اوقات برای کاربران انواع دستگاه ویپ اتفاق میوفته، اینه که دستگاه موقع کام دهی، مقداری گلو رو میزنه و کاربر رو به سرفه میندازه! این اتفاق دلایل مشخصی داره که در ادامه می تونید اونا رو مطالعه کنید.

1. آسیب دیدن کویل که به خاطر عدم رعایت نکات توسط کاربر اتفاق میوفته، می تونه باعث این بشه که موقع کام دهی، ویپ گلوتون رو بزنه. برای حل این مشکل، باید کویل قدیمی رو تعویض و از کویل جدید استفاده کنید. در این صورت، باید نکات مربوط به نگهداری و استفاده صحیح از کویل را مجدد مطالعه کنید تا مشکلی برای کویل جدید شما پیش نیاید.

توجه داشته باشید که اگر برای اولین باره که از دستگاه های ویپ استفاده می کنید، ممکنه تا مدت کوتاهی که عادت ندارید، گلوتون رو بزنه. در این صورت دستگاه یا کویل مشکلی نداره و فقط بحث عادت نداشتن شماست که خیلی زود عادت میکنید و مشکل حل میشه


2. اگر میزان نیکوتین ایجوس مناسب شما نباشه و بیشتر از حد نیاز بدن شما باشه، ممکنه که گلوتون رو بزنه و شمارو به سرفه بندازه! پس، حتما از مناسب بودن میزان نیکوتین ایجوس اطمینان حاصل فرمایید.

3. اگر دستگاه ویپ شما قابلیت تنظیم قدرت داره، عدم تنظیم صحیح قدرت دستگاه مطابق حد توان کویل می تونه باعث این اتفاق بشه. توجه داشته باشید که همیشه دستگاه شما باید در بازه قدرت قابل پشتیبانی کویل تنظیم شود، نه بیشتر و نه کمتر!

4. استفاده از ایجوس و کویل های “های کپی” یا  “تقلبی” یکی دیگر از شایع ترین دلایل این اتفاق هستش. توجه داشته باشید که استفاده از ایجوس های غیر اورجینال و فیک می تواند باعث زدگی گلو و سرفه کردن شود. پس، حتما از اورجینال بودن ایجوس خود اطمینان حاصل فرمایید.

چرا ویپ گلو را میزند

نکته ساده دیگری که گاها کاربر رو آزار میده، مربوط به دستگاه هایی هستش که برای کام دهی نیاز به نگه داشتن دکمه دارند. به این صورت که کاربر زودتر از زمانی کام می گیرد دکمه را نگه می دارد. همیشه، دقیقا هم زمان با کام گرفتن دکمه کام دهی را نگه دارید. این نکته ساده گاها باعث سرفه کردن و نارضایتی کاربر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست