روز جهانی ویپ 2021

روز جهانی ویپ 2021

امسال برای دومین بار، روز جهانی ویپ (WVP) در دنیا جشن گرفته می شود. این جشن که امسال با عنوان Go The Extra Mile در دنیا شناخته می شود، مردم دنیا را تشویق می کند که در مورد خطرات سیگارهای سنتی و جایگزینی آن با سیگارالکترونیکی بیشتر بدانند. این جشن که در 30 MAY یا 9 خرداد برگزار می شود، دقیقاً یک روز قبل از “روز جهانی بدون دخانیات” در نظر گرفته شده و امید بر این است که کشورهایی که ویپینگ و فروش تجهیزات ویپ و سیگارالکترونیکی در آن ها هستند، در قوانین خود تجدید نظر می کنند و اینکه افرادی که به دلیل محدودیت کشوری که در آن زندگی می کند، نمی توانند ویپینگ کنند، به راحتی از سیگار سنتی به سیگارالکترونیکی بدون هیچ سختی کوچ کند.

مدیر انجمن World Vapers’ Alliance، مایکل لندل که یکی از بزرگترین سازمان دهندگان انجمن ویپرها در دنیاست، گفته است: ما سعی داریم حمایت ویپرهای سراسر دنیا را داشته باشیم تا در این روز بتوانیم به جهانیان نشان دهیم می توانند که به کمک دستگاه های ویپ و سیگارهای الکترونیکی زندگی خود و عزیزان خود را نجات دهند.

پاتریک گریفتین سردبیر مجله “vapouround” بعد از انتشار مقاله “افسانه آرامش اعصاب با سیگار” و اشاره به دروغ های بزرگی که مافیای سیگار سالیان سال در مورد مفید بودن سیگار و مضر بودن سیگارهای الکترونیکی گفته شده است، عنوان کرد: خوش حالیم که امسال عضو کوچکی از این رویداد جهانی هستیم. انجمن WVA با کمک میلیون ها ویپر در سراسر دنیا با این کار به جهانیان نشان می دهند که ویپینگ می تواند سلامتی میلیون ها انسان را در سراسر دنیا نجات دهد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که ویپرها بایستند و تجربیات خود را با هشتگ #RunVaperRun و #WorldVapeDay به اشتراک بگذارند.

آیا برای جایگزینی سیگارالکترونیکی میدونستید که...

دو دسته از افراد به سراغ دستگاه های ویپ می روند، هر دو دسته از این افراد ضمن اینکه از مضرات استفاده سیگار یا قلیان ممکن است مطلع باشند، با انتخاب هر نوع از دستگاه های ویپ (در صورتی که کالای اصلی و اورجینال باشند)، تا 95 درصد ضرر کمتری نسبت به سیگار کشیدن با استفاده از دستگاه های ویپ و سیگارالکترونیکی به سلامتی خود وارد می کنند.

  • دسته اول افرادی که سیگاری هستند و به قصد ترک سیگار و تامین نیکوتین مورد نیاز به سراغ ویپ می روند.
  • دسته دوم افرادی که به نیکوتین وابستگی زیادی ندارند و صرفا به دنبال ویپینگ و تولید بخار زیادتر هستند.

هر کدام از این افراد نیاز به دستگاه ویپ و ایجوس (مایع ویپ) سازگار با نیاز خود را دارند که در ادامه به طور کوتاه و مختصر به توضیح هر کدوم از این موارد می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست