✔️ بهترین ویپ و سیگارالکترونیکی های دنیا در سال 2021

لیست بهترین ویپ های سال 2021

بهترین ویپ های دنیا:

امتیاز دهی و تعیین بهترین دستگاه های ویپ، معمولا بر اساس رضایتمندی و بازخورد کاربران آماتور و حرفه ای در سراسر دنیا به دست می آید. ما با بررسی نظر اکثر صاحب نظران و منتقدان معتبر سراسر دنیا و جمع آوری نتایج نظرسنجی های بزرگ ترین و بهترین رسانه های صنعت ویپ در دنیا، لیستی را برای شما آماده کردیم. البته این رتبه بندی نیز قطعا لیست کاملی نخواهد بود زیرا نظر منتقدان همیشه در همه عرصه ها متفاوت است اما به جرئت می توان گفت این لیست که توسط ویپ ایران ارائه شده یکی از رتبه بندی های معتبر و قابل استناد؛ هم در داخل کشور و هم در تمام دنیا می باشد.

به روزرسانی: June 2021

در لیست اول، شما بهترین دستگاه های ویپ دنیا رو در سال 2021 مشاهده میکنید. این مدل دستگاه ها معمولا حرفه ای هستند و تولید بخار خیلی زیادی به دلیل قدرت بالا دارند و بیشتر مناسب افرادی هستند که طرفدار بخار خیلی زیاد هستند.

بهترین دستگاه های “ویپ” دنیا در سال 2021

رتبه اول

VAPORESSO GEN S/X

رتبه دوم

رتبه سوم

رتبه چهارم

رتبه پنجم

رتبه ششم

VAPORESSO SWAG 2/PX80

بهترین سیگارالکترونیکی های (پادسیستم) دنیا:

در این لیست شما بهترین دستگاه های پاد سیستم یا همان سیگار الکترونیکی های دنیا رو در سال 2021 مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها بخار خیلی زیادی ندارند و بیشتر مناسب افراد سیگاری هستند و نه افرادی که طرفدار بخار خیلی زیاد هستند. در این دستگاه ها از ایجوس های با نیکوتین بالاتر استفاده میشود و مکانیزم عملکرد این مدل دستگاه ها شبیه به سیگار می باشد. به دلیل وزن کم، سایز کوچک و عملکرد خوب، طرفدارهای پادسیستم در دنیا بی شمارند.

بهترین دستگاه های “ویپ پادسیستم” دنیا در سال 2021

رتبه اول

UWELL CALIBURN G

رتبه دوم

UWELL CALIBURN KOKO PRIME

رتبه سوم

رتبه چهارم

رتبه پنجم

SMOK & OFRF NEXMESH

رتبه ششم

بهترین ویپ پادماد (دوکاره) دنیا:

در این لیست شما بهترین دستگاه های پادماد یا همان دوکاره دنیا رو در سال 2021 مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها را میتوان هم به عنوان دستگاه ویپ و هم به عنوان دستگاه پادسیستم استفاده کرد که خوب هم نیاز افرادی سیگاری با نیکوتین بالا و هم افرادی که بخار بیشتری دوست دارند رو فراهم میکنه.

بهترین دستگاه های “ویپ پادماد” دنیا در سال 2021

رتبه اول

VAPORESSO SWAG PX80

رتبه دوم

رتبه سوم

VAPORESSO LUXE PM40

رتبه چهارم

رتبه پنجم

رتبه ششم

GEEKVAPE AEGIS BOOST

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست