بهترین ویپ و سیگارالکترونیکی دنیا در سال 2022

بهترین دستگاه های ویپ های دنیا در سال 2022:

امتیاز دهی و تعیین بهترین دستگاه های ویپ، معمولا بر اساس رضایتمندی و بازخورد کاربران آماتور و حرفه ای در سراسر دنیا به دست می آید. ما با بررسی نظر اکثر صاحب نظران و منتقدان معتبر سراسر دنیا و جمع آوری نتایج نظرسنجی های بزرگ ترین و بهترین رسانه های صنعت ویپ در دنیا، لیستی را برای شما آماده کردیم. البته این رتبه بندی نیز قطعا لیست کاملی نخواهد بود زیرا نظر منتقدان همیشه در همه عرصه ها متفاوت است اما به جرئت می توان گفت این لیست که توسط ویپ ایران گردآوری شده یکی از رتبه بندی های معتبر و قابل استناد؛ هم در داخل کشور و هم در تمام دنیا می باشد.

به روزرسانی: مارس 2022

در لیست اول، شما بهترین دستگاه های ویپ دنیا رو در سال 2022 مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها معمولا حرفه ای هستند و تولید بخار خیلی زیادی به دلیل قدرت بالا دارند و بیشتر مناسب افرادی هستند که طرفدار بخار خیلی زیاد هستند.

بهترین دستگاه های “ویپ” دنیا در سال 2022

رتبه اول

VAPORESSO GEN X/S

رتبه دوم

VAPORESSO TARGET 200

رتبه سوم

رتبه چهارم

رتبه پنجم

رتبه ششم

بهترین سیگارالکترونیکی ها (پادسیستم) در دنیا:

در این لیست شما بهترین دستگاه های پاد سیستم یا همان سیگار الکترونیکی های موجود در بازار جهانی در نیمه اول سال 2022 رو مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها بخار خیلی زیادی ندارند و بیشتر مناسب افراد سیگاری هستند و نه افرادی که طرفدار بخار خیلی زیاد هستند. در این دستگاه ها از ایجوس های با نیکوتین بالاتر استفاده میشود و مکانیزم عملکرد این مدل دستگاه ها شبیه به سیگار می باشد. به دلیل وزن کم، سایز کوچک و عملکرد خوب، طرفدارهای پادسیستم در دنیا بی شمارند.

بهترین دستگاه های “ویپ پادسیستم” دنیا در سال 2022

رتبه اول

UWELL CALIBURN AK2

رتبه دوم

UWELL CALIBURN G & G2

رتبه سوم

رتبه چهارم

رتبه پنجم

رتبه ششم

بهترین دستگاه های ویپ پادماد در دنیا:

در این لیست شما بهترین دستگاه های پادماد یا همان دوکاره دنیا در نیمه اول سال 2022 رو مشاهده می کنید. این مدل دستگاه ها را میتوان هم به عنوان دستگاه ویپ و هم به عنوان دستگاه پادسیستم استفاده کرد که خوب هم نیاز افرادی سیگاری با نیکوتین بالا و هم افرادی که بخار بیشتری دوست دارند رو فراهم میکنه.

بهترین دستگاه های “ویپ پادماد” دنیا در سال 2022

رتبه اول

VAPORESSO TARGET 80

رتبه دوم

VAPORESSO SWAG PX80

رتبه سوم

رتبه چهارم

رتبه پنجم

GEEKVAPE AEGIS BOOST

رتبه ششم

VAPORESSO LUXE PM40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک نیاز دارید؟
سلام، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، روی آیکون پشتیبان کلیک کنید:

فهرست